USŁUGI BIUROWE

Centrum usług biurowych to połączenie wiedzy i rzetelności pracowników z otwartością na postawione zadania co przekłada się na kompleksową i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta, dlatego oferujemy nasze usługi także w języku angielskim i języku migowym. Outsourcing procesów biznesowych daje Państwu możliwość skupienie się na rozwijaniu firmy czy własnej marki na poziomach swoich zainteresowań i umiejętności a przekazanie spraw biurowych doświadczonym specjalistom w danych dziedzinach. Nowoczesne usługi biznesowe to usługi wsparcia w takich obszarach jak:                                                  Call Center

Nasza nowa usługa oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż, ustalanie spotkań, telemarketing, pozyskiwanie klientów dla kontrahentów, badania rynku, obsługa klienta.

Call center jest doskonałym narzędziem, które skutecznie przyprowadzi klientów do Państwa firmy.


Sporządzanie pism procesowych

Zapewniamy merytoryczne sporządzanie pism klientom indywidualnym i firmom. Często tego typu pisma wymagają ściśle ustalonej struktury, które nie są proste dla osób nieposiadających wiedzy w dziedzinie prawa. Dobrze przygotowane pozwy, akty oskarżenia, wnioski dowodowe odwołania od wszelkich decyzji przyczyniają się do korzystnego rozpatrzenia danej sprawy.


Dokumentacja K.R.S.

Wpis do KRS daje działalności osobowość prawną. Dopiero od momentu wpisu, organizacja może rozpocząć swoja działalność. KRS jest rejestrem publicznym i źródłem informacji o aktualnym stanie firm i organizacji do niego wpisanych. Usprawniając pracę Państwa działalności, oferujemy protokoły ze spotkań założycielskich, listy członków założycieli, uchwały i statuty.


Sporządzanie umów

Umowy to jedna z podstawowych części biznesu. Jest podstawą zarówno wszelkich relacji  między przedsiębiorstwem lub przedsiębiorcą a jego dostawcami, wykonawcami, czy najemcami, jak i dokumentem, które rejestruje relacje między przedsiębiorstwem, a jego nabywcami i klientami. Kompleksowa usługa przygotowania i analizy prawnej umów świadczona jest przez doświadczonych pracowników. Pośrednictwo biznesowe w sporządzaniu umów ma na celu maksymalną ochronę interesów klienta, optymalne ukierunkowanie opracowanych dokumentów na osiągnięcie zamierzonego celu, uwzględnienie przejrzystości i elastyczności w biznesie oraz zapobiega powstawaniu wszelkim niedogodnościom prawnym.


Sporządzanie biznesplanów

Biznesplan określa, w jaki sposób zostanie utworzony start-up lub inny biznes i jak będzie działał. Właściciele muszą stworzyć mapę dotyczącą finansowych, operacyjnych i marketingowych elementów ich działalności. Biznesplan jest ważny, ponieważ pełni rolę głównego planu działania dla właściciela firmy pod względem sposobu rozpoczęcia i sposobu działania. Ponadto biznesplan powinien zawierać kluczowe cele, a także realistyczne harmonogramy osiągania ich. Może on pełnić podstawowe narzędzie do pozyskania inwestorów. Inwestorzy i instytucje pożyczkowe wymagają szczegółowych planów dotyczących finansowych i operacyjnych aspektów rozpoczynania działalności, by zapewnić potrzebne środki przedsiębiorcom i właścicielom małych firm. W Centrum Usług Biurowych wiemy, jak ważne znaczenie ma biznesplan i jak wspomaga działalność firmy. Specjalizujemy się w sporządzaniu biznes planów, by Państwa biznes z dobrym startem osiągnął sukces.


Administracja budynków

W Centrum Usług Biurowych oferujemy kompleksową obsługę administracyjną. Naszym celem jest dobro lokatorów. Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie obiektów, kontrolujemy stan techniczny, usuwamy awarie, dbamy o czystość i bezpieczeństwo na terenie nieruchomości. Poza czynnościami technicznymi dbamy o sprawy finansowe i księgowe danego obiektu. Nasze usługi bezpośrednio wpływają na zdrowie i bezpieczeństwo lokatorów.


Windykacja długów

Skutecznie pomagamy w procedurach odzyskiwania długów. Czynności prawne i procesowe mają na celu zmotywować dłużnika do spłacenia zobowiązania. Kompleksowe usługi windykacyjne rozpoczynamy w momencie gdy płatnik uchyla się od uregulowania długu, zapewniając terminową spłatę należności. W naszych działaniach nie tylko pomagamy Państwu odzyskać swój majątek, ale zachować także dobre relacje z dłużnikami. Wierzymy, że pozytywne relacje i rozwiązywanie konfliktów pomyślnie wpływa na całe otoczenie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na bezpłatną konsultację z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami!


Katalog firm Piotrków Trybunalski w Odi.pl Katalog firm łódzkich Odi.pl